021-41704

info@loca.ir

تهران امير آباد شمالي روبروی بیمارستان قلب کوچه دانش ثانی پلاک 69 طبقه 3 غربی کد پستی: 1413675437

روز هاي شنبه تا چهار شنبه ۹:۳۰ لغايت ۱۸:۰۰ روز هاي پنج شنبه ۹:۳۰ لغايت ۱۳:۳۰

سوالات متداول

پرسش های متداول شما در رابطه با لوکا

پرسش های متداول

گارانتی بدنه لوکا با در نظر گرفتن آسیب های تحت پوشش به دو طریق خسارات ناشی از حوادث غیر عمد را جبران میکند . 1: خسارت جزئی( 3 مرتبه ) با کسر فرانشیز = خسارت وارد شده به دستگاه گونه ای باشد که هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات بیش از 60 درصد ارزش روز دستگاه را شامل نشود پرداخت میگردد به شرح ذیل: پرداخت در استفاده اول 15 درصد فرانشیز می باشد از مبلغ کل هزینه تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه - پرداخت در استفاده دوم 25 درصد فرانشیز می باشد از مبلغ کل هزینه تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه - پرداخت در استفاده سوم 40 درصد فرانشیز می باشد از مبلغ کل هزینه تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه - 2: خسارت کلی با کسر فرانشیز و استهلاک ماهیانه . خسارت وارد شده به دستگاه گونه ای باشد که هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات بیش از 60 درصد ارزش روز دستگاه باشد با کسر فرانشیز 25 درصد و استهلاک ماهیانه 2 درصد به مشتری پرداخت میگردد .

یکی از مزایای گارانتی بدنه لوکاسرویس در پوشش خسارات سوختگی و خسارات ناشی از نوسان برق بوده که شامل گارانتی کارکرد حتی نبوده و به راحتی در گارانتی بدنه لوکا سرویس تحت پوشش قرار میگیرد اما اگر دستگاه بر اساس آتش سوزی به گونه ای آسیب دیده باشد که نتوان تشخیص داد هویت دستگاه را امکان استفاده از خدمات لوکا سرویس را ندارد.

گارانتی ، تضمین کارکرد صحیح قطعه یا دستگاه از طرف شرکت و گارانتی بدنه ، تضمین دستگاه یا قطعه در موارد خسارات بدنه یا ظاهری از قبیل شکستگی و، آبخوردگی و نوسان برق خواهد بود . در بیمه (گارانتی بدنه )لوازم صوتی تصویری و الکترونیکی، دستگاههای نو و اصلی شامل انواع لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه ،کامپیوتر پرتابل (قابل حمل) و ساعت های هوشمند، با برندهای معتبر که گارانتی کننده در داخل كشور مسئولیت خدمات پس از فروش محصولات فوق را بر عهده داشته و از لحاظ کیفیت و استاندارد، دارای جایگاه قابل قبول در ایران و جهان باشند، تحت پوشش بیمه و گارانتی بدنه قرار می گیرد. در این خصوص نیازی به بیمه کردن دستگاه نمی باشد که شایان ذکر است که برخی از بیمه ها سرقت را شامل میشوند که گارانتی لوکا سرقت را شامل نمی شود البته تاکنون بیمه رضایتمندی مشتریان را در خصوص سرقت نتوانسته اند بدست آورند و یا حتی جبران خسارتی صورت گرفته باشد.

خیر نمیتوان دستگاه های کار کرده حتی دستگاه هایی که چند ماه از گارانتی کارکرد آنها میگذرد را گارانتی بدنه نمود در کل اگر در سامانه آنلاین این عمل توسط نمایندگان صورت پذیرد هنگام استفاده از خدمات ضمانت نامه گارانتی لوکا هیچ مسولیتی را در این خصوص نمی پذیرد و پوشش نمی دهد.

هزینه های ارسال و دریافت کالا ی آسیب دیده در صورتی که آسیب به تایید نماینده رسیده باشد تماما بعهده گارانتی لوکا سرویس میباشد ارسال از نماینده به دفتر مرکزی و بلعکس و فقط از طریق پست ، تیپاکس قابل قبول خواهد بود

حداکثر پروسه زمانی ارایه خدمات در صورت نیاز تا 15 روز کاری تعیین شده و گروه لوکاسرویس تمام تلاش خود را در تسریع خدمات رسانی و کم کردن این زمان در دستور کار خود دارد. شایان ذکر است درصورتیکه قطعات دستگاه به شکلی باشد که موجود نباشد در شرکت و یا در ایران این زمان تا حد اکثر یکماه کاری افزایش می یابد که این موارد جزء موارد نادر میباشد.

بله شما میتوانید از گارانتی شرکت های دیگر استفاده و گارانتی بدنه را از گروه لوکاسرویس دریافت کنید و یا هر دو را از گروه لوکاسرویس استفاده نمایید .

در صورت داشتن چنددستگاه و یا استفاده خانواده از گارانتی و ضمانت بدنه لوکا سرویس شامل تخفیف های ویژه خواهید شد. برای اطاعات بیشتر لطفا با شماره 41704-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت راهنمایی و خدمت گذاری به شما عزیزان مراتب را فراهم آورند.

بله شما فرصت خواهید داشت تا بعد از یک ماه در پروفایل خود در سایت و سامانه ثبت نام و مشخصات خود را تکمیل نموده از مزایای آن مانند شرکت در قرعه کشی ، جشنواره و کوپن تخفیف و ... بهره مند شوید.

در صورت بروز هر گونه خسارت احتمالی تحت پوشش با مراجعه به نمایندگی های گارانتی لوکا در سراسر کشور میتوانید درخواست خدمات نموده و یا با کارشناسان مشاور گارانتی لوکا ما تماس حاصل نمایید تا دراین خصوص شما عزیزان را راهنمایی و هدایت نمایند .

گارانتی و ضمانت بدنه گروهی ویژه شرکت های وارد کننده و سازمانهایی هستش که نیاز به گارانتی و ضمانت بدنه محصولات خود برای ارایه به بازاربه همراه گارانتی ویژه دارند و خریدار پس از خرید خود مستقیما برای ثبت گارانتی بدنه به سامانه اقدام خواهد کرد . ضمانت بدنه خانواده برای افراد یک خانواده تعریف شده که در صورت استفاده از آن میتوانند با تخفیف ویژه دستگاههای خود را ضمانت بدنه نمایند و از مزایای شرکت در قرعه کشی ، هدایای سالیانه و ... استفاده نمایند.

برای استعلام گارانتی و ضمانت بدنه صادر شده برای هر دستگاه کافی است شماره ضمانت نامه خود را در قسمت استعلام ضمانت نامه وارد کرده تا مشخصات دستگاه و خریدار نمایش داده شود ،شایان ذکر است تمامی نمایندگان صدور ضمانت بدنه لوکا سرویس در سراسر دارای حکم رسمی از شرکت ایمن شبکه آرون میباشند که با رویت آن میتوانید به صحت و اطمینان این ضمانت نامه ایمان داشته باشید.